موقعیت شما :نحوه خرید
امروز :  دوشنبه 27 اردیبهشت 1400
اطلاعات این سایت بروز نمیباشد، جهت مشاهده اطلاعات بروز اینجا کلیک کنید

به بخش خرید الکترونيکي پايگاه اينترنتي موسسه سنجش امیرکبیر خوش آمديد

نحوه ی سفارش مجموعه های سنجش امیرکبیر داوطلب گرامی برای سفارش میتوانید هزینه هر مجموعه را به یکی از حساب هایی که در ذیل آمده است واریز نموده و پس از آن مشخصات خود را ایمیل نماییدو در پایان برای اطمینان حاصل نمودن به انجام سفارش، شما مراتب را تلفنی به مسئولین مربوطه اطلاع دهید .لازم به ذکر است خرید پکیج های سنجش امیرکبیر از طریق خرید الکترونيکي و خرید فقط کتب کارشناسی ارشد  برخي از رشته هاي فني و مهندسي ازطریق مراکز ذیل قابل انجام است.

1- کتابفروشی جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی امیرکبیر(پلی تکنیک تهران) چهارراه کالج - خیابان حافظ ، جنب دانشکاه صنعتی امیرکبیر

توجه: قیمت بسته ها در سایت بروز میباشند، جهت مشاهده قیمت آزمون ها به سایت سنجش پورتال دات کام قسمت آزمون های آزمایشی مراجعه نمایید. منابع ذکر شده داخل بسته ها، در سایت بروز نمیباشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محتوای بسته ها و قیمت ها با تلفن های موسسه تماس بگیرید.

(هزینه پست و پیک به عهده داوطلب می باشد بنابراین داوطلبان لازم است به ازای هر بسته پستی برای ارسال به شهرستان مبلغ 15هزارتومان و برای پیک در تهران مبلغ 5 هزار تومان به مبلغ بسته ها اضافه کنند )

توجه: داوطلبان تهرانی، مبلغ پیک را واریز نکنند ، مبلغ پیک را هنگام تحویل، به پیک پرداخت نمایند.

توجه: داوطلبان می توانند جهت تسریع در زمان با هریک از کارت های اعتباری طرح شتاب(صادرات،ملت،پارسیان ، سامان و .... ) به خود پرداز سیبا بانک ملی مراجعه کرده و از طریق گزینه انتقال وجه مبلغ مورد نظر را واریز نمایند.

اطلاعات شماره حساب سیبای بانک ملی :

نام صاحب حساب: علامه

شماره حساب برای واریز وجه: حساب سیبا–بانک ملی:03 4850 3230 010

شماره کارت برای انتقال وجه از طریق دستگاه خودپرداز: 0540-3556-9913-6037 برای خرید آنلاین (اینترنتی)، به سایت سنجش پورتال دات کام، قسمت بسته های آموزشی مراجعه نمایید، با همه کارت های بانکی عضو شتاب، امکان خرید اینترنتی وجود دارد.

(با واریزی به این حساب، حداکثر 7 روز زمان دریافت پکیج می باشد)
لطفا شماره فیش واریزی و پیام خود را وارد نمایید