موقعیت شما :سرفصلهای شورایعالی برنامه ریزی دانشگاه آزاد
امروز :  پنج شنبه 29 اردیبهشت 1401
سرفصلهای شورایعالی برنامه ریزی دانشگاه آزادReviewed by Admin on Dec 10Rating:

نحوه مشاهده سرفصل‌ها:
علاقمندان به مشاهد سرفصل‌های رشته‌های مختلف آموزش عالی ( به جز رشته‌های دانشگاههای زیر مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) می‌توانند با مراجعه به  لینک (سرفصلهای شورایعالی برنامه ریزی) و کلیک کردن بر روی لینک سرفصل‌های آموزش عالی، رشته‌های تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب و سرفصل‌های مورد نظر را مشاهده کنند. با توجه به گستردگی رشته‌های تحصیلی آموزش عالی و به منظور دسترسی سریع و آسان کاربران به سرفصل مورد نظر خود، اقدامات زیر لازم است انجام شود:
1.
ابتدا گروه تحصیلی خود را که شامل انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه ، کشاورزی، هنر و دامپزشکی است، انتخاب نمایند.
2.
رشته تحصیلی مورد نظر از هر گروه از کادر مربوط انتخاب شود.
3.
مقطع تحصیلی رشته مورد نظر خود را از بین مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای، دکتری تخصصی و تخصص حرفه‌ای انتخاب نماید. ضمناً برای کاربرانی که احتمالاً از مقطع تحصیلی رشته‌ای مطلع نیستند و یا می‌خواهند سرفصل‌های مربوط به همه مقاطع یک رشته را هم زمان مشاهده کنند، گزینه همه مقاطع نیز در این کادر در نظر گرفته شده است.
4.
پس از انجام مراحل فوق ، جدولی در پائین کادرهای مورد اشاره ظاهر می‌شود که در قسمت سمت راست جدول، عناوین رشته‌ها و در خانه های بعدی این جدول دو امکان جهت مشاهده‌ سرفصل‌ها برای کاربر در نظر گرفته شده است:
الف) در کادر وسط با توجه به حجیم بودن فایل سرفصل‌ها و طولانی شدن زمان دریافت کل فایل، این امکان در اختیار کاربر قرار داده شده تا فایل سرفصلی را که در نظر دارد مشاهده نماید، به صورت صفحه به صفحه ببیند. در این قسمت پس از کلیک برروی، امکاناتی که در اختیار کاربر قرار گرفته شامل، اعلام تعداد صفحات آن سرفصل، امکان مشاهده هر صفحه دلخواه از سرفصل با انتخاب شماره صفحه و امکان مشاهد صفحه قبلی، بعدی، اولین و یا آخرین صفحه توسط کاربر.
ب) در خانه آخر این جدول امکان دریافت تمام فایل یک سرفصل برای کاربر در نظر گرفته شده که کاربران میتوانند پس از دریافت، فایل مورد نظر را در دستگاه رایانه خود ذخیره ودر زمان مقتضی از آن استفاده کنند.
جهت دريافت سرفصل ، نام  رشته مورد نظر را از ليست زير انتخاب نموده و دكمه نمایش سرفصل را را كليك نماييد.